Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği

Temizlik Aqua Şirketi dış cephe temizliği arayışında olan kurumlar için en büyük yardımcınız olarak tüm güvenlik önlemlerini alarak, çalıştırdığımız sgk'lı profesyonel camcılarımız sayesinde gözünüz arkanızda kalmayacak. Binanızın yapısına göre vinçle veya dağcı yöntemleri kullanılarak temizlik işlemleri tamamlanmaktadır.

Dış cephe temizliği oldukça uzmanlık gerektiren bir temizlik çeşididir. Dış cephe temizliği esnasında dış cephe yüzeyi mesela taş, mermer, kaplama, boya vs… birbirinden farklı olarak değerlendirilmeli ve bu yüzeylerde ki temizlik kimyasalı kendine özel olmalıdır. Kullanılan kimyasal ürünler kesinlikle Türk Standartları Enstitüsü onaylı belgesine sahip ürünler içinden seçilmelidir. Zira yanlış olacak dış cephe  temizlik şekli etkin ve iyi bir çözümden çok geçici ve dış cepheye zarar vermekte olan bir hizmete dönüşür, aksine aşınmayı hızlandırır.

Binanızın yükseklik çeşitlerine ve büyüklüğüne göre, en kısa süre zarfın da temizliğini yapar, daha öncesinde yapılan inceleme çalışması ile yapılacak her işi en önemli detayına kadar proje haline getiririz ve bu sayede hızlı, aksamayan bir hizmet gerçekleştiririz. Şirketimiz hem kaliteli hizmeti hem çabukluğu ile tercihiniz olduğunda özellikle dış cephe temizliği fiyatları ile de büyük rahatlık ve kolaylık sağlamaktadır.

Dış cephe temizliği hizmetimizi gerçekleştirirken yüzeyleri de korozyona karşı korumaktayız. Deneyimlerimiz doğrultusunda da şunu söyleyebiliriz ki, dış cephelerinizin temizliğini bir yıl içerisinde en az iki kez yaptırmalısınız. Böylece binanızın korozyona karşı direncini artırmış olursunuz. Bilinçli ve dikkatli yapılan temizliklerde her türlü kire ya da toza karşı maksimum direnç sağlanmış olur. Tabi var olan estetik görünüme de herhangi bir zarar verilmeden korunmalıdır.

Dış cephe temizlik hizmeti için 7/24 Temizlik Aqua'yı tercih edebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0

Müşteri Memnuniyeti

0

Aktif Müşteri

0

Temizlik Hizmeti

0

Yıllık Tecrübe