Ev Temizliği

Ev Temizliği

Evlerimiz hava aldırmak için camlar açıldığı sürece dış etkenler ile toz ve pislik barındırır,  bu tozlar uçuşarak evin heryerini ziyaret ederler.Yüzeysel yapılan temizlikler sadece kısa süreli çözümlerdir.Özellikle çocuklu evlerde ev temizliğinin önemi dahada fazladır, çocuklarımızın metabolizmaları tam gelişmediği için toz ve kirliliğe karşı bağışıklık sistemleri zayıfdır, bu sebepden bizim farkedemeyeceğimiz kadar küçük olan toz ve pislikler çocukları önemli ölçüde etkiler.

Eşyalı ev temizliğinde 3+1 diye tabir edilen 140 m2 ye kadar tek katlı evler 2 kişi tarafından temizlenmektedir. Metrekarenin fazla olması veya dubleks , tripleks olması ekstra elaman ve personel ihtiyacı gerektirebilir. Yine İstanbul'da yapılacak ev temizliğinin genel ayrıntısı da belirlenecek elaman miktarının azalması veya artmasına neden olabilir. Yine istenen temizlik zamanı yarım veya tam gün olması, acil olması gibi temizlik personel sayısını değiştirecektir.

 

Temizlikte Malzeme seçimi

Biz İstanbul'da eşyalı ev temizliğinde TSE belgeli , kaliteli ve temizlik firmaları için daha profesyonel üretilmiş ürenleri tercih ediyoruz. Kullandığımız ürünler doğal ve yeni nesil diye tabir edilen temizlik ürünlerinden oluşmaktadır.

Eşyalı ev temizliği nasıl yapılmaktadır ?

Öncelikle bütün evin genel temizliğini yapıyoruz.
Camların temizliği ,
kapı ve pencere temizliği,
Koltukların temizliği,
Banyo ve tuvaletlerin temizliği,
parke ,fayans temizliği,
Mutfak temizliği
Beyaz eşyaların temizliği
Dolap dış yüzeylerinin temizliği

gibi genel ve ince bir temizlik yapılmaktadır.

Dolap içleri, vitrin, koltuk yıkama ve halı silimi hakkında telefonla bilgi alabilirsiniz.

 

0

Müşteri Memnuniyeti

0

Aktif Müşteri

0

Temizlik Hizmeti

0

Yıllık Tecrübe