Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği

Ofis, işyeri ve gıda-ilaç dışı üretime dayalı fabrika alanlarında profesyonel kaynak kullanımı ve verimli kadro planlamasıyla düşük maliyetli ancak yüksek kaliteli hijyene dayalı hizmet sunumu sağlanmaktadır.

Fabrika temizliği, üretim alanı temizliği, tezgah temizliği, mekanik temizlik, genel temizlik, makina temizliği, personel kıyafeti temizliği, tekstil yüzey temizliği, zemin temizliği, tavan temizliği, amerikan tipi çatı temizliği bu kapsamda sunduğumuz hizmetler arasındadır.

Temizlik hizmetleri konusunda profesyonel hizmet almanız aynı zamanda sizin herhangi bir personel çalıştırmadan sadece temizlik Aqua şirketi ile yapacağınız anlaşma sonrasında bu işlemlerin yapılmasını sağlamanız anlamına gelmektedir. Böylelikle fabrikanızın her zaman temiz kalmasını sağlayabilirsiniz.

Fabrika temizliği çalışmalarımızda temizlik aqua şirketi olarak ihtiyaca tam uygun temizlik çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Zemin temizliği, tuvalet, yönetim odaları, giyinme odaları gibi bir çok farklı noktada farklı temizlik işlemleri yapılmaktadır. Temizlik firması olarak amacımız fabrika temizliği çalışmalarında fabrikanın her zaman temiz kalmasını sağlamaktır.

0

Müşteri Memnuniyeti

0

Aktif Müşteri

0

Temizlik Hizmeti

0

Yıllık Tecrübe