Halıfleks Temizliği

Halıfleks Temizliği

Halıfleks, diğer halılara nazaran daha zor temizlenen bir halı çeşididir. Bu halılar odanın bütün zeminini kapladığı ve bir duvardan bir duvara kadar uzandığı için özellikle duvar kenarlarında fazlasıyla toz toplanmaktadır. Halıfleks temizliğinde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır.

Halıfleksler yapısı itibari ile tozların birikmesine neden olabilir. Bunun için temizliğine dikkat edilmelidir. Öncelikli olarak toz emiş gücü fazla olan bir süpürge ile halının tamamı tozdan arındırılmalıdır ki ıslandığında yüzeydeki tozlar basınçlar halıfleksin içine yerleşmesin. Bunun için düzenli olarak haftanın belirli günleri bu işlem tekrarlanmalıdır.Ardından yıkama veya silme işlemine geçilebilir. Halıfleksler genel olarak duvardan duvara halılar olduğu için yıkanması kolay olmaz. Bunun için bu işle ilgilenen firmalardan destek alabilirsiniz ya da ıslak ya da kuru temizlik yapan vakumlu süpürgeniz varsa onu kullanabilirsiniz. Eğer bunlar için imkanınız yoksa böyle bir durumda temizliğin sağlanması için silmek gerekir.

Tüm bunlar ile zaman kaybetmek istemiyorsanız sizin için halıfleks temizlik işlemini alanında uzman olan Temizlik Aqua firmasından destek alın. Ücretsiz bir fiyat teklifi alarak alanında uzman bir firma ile çalışmanın keyfini yakalayın.

0

Müşteri Memnuniyeti

0

Aktif Müşteri

0

Temizlik Hizmeti

0

Yıllık Tecrübe