İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

Yeni yapılarda inşaat sonrasında oluşan kalıntıları temizlemek oldukça zordur. İnşaat çalışmalarında oluşan toz, kir ve inşaat kalıntılarını atmak fazlasıyla zaman alacağı için bu durumda profesyonel olarak yardım alınması daha hızlı sonuç alınmasını sağlar. İnşaat sonrası temizlik konusunda profesyonel olarak yardım alabilir ve bu şekilde daha kısa sürede temizlenen alanda rahatlıkla yaşayabilirsiniz.

Sıva, boya veya harç kalıntılarını etkili şekilde çıkartmak için bu konuda gerekli olan ekipmanlar ile ekip istenilen alanlara gelerek daha başarılı şekilde işlem yapılmasını sağlar. İlk olarak fazlalıklar alınır ve ardından bütün alanın fazlalıkları alındıktan sonra ince temizlik işlemine başlanır.

İnşaat sonrası temizlik ile yapılarda istenildiği gibi temiz bir alan oluşturulması sağlanır. Kaba temizlik yapılması sayesinde asıl ince temizlik için daha başarılı şekilde sonuç alınabilir. Etkili deterjan seçenekleri sayesinde yapılacak olan temizlik işlemi ile alanın tam anlamı ile temizlenmesi sağlanır. Yapılarda bulunan her alanda aynı şekilde işlem yapılması ile daha kısa süre içinde alanın temizlenmesi ile taşınmak isteyenlerin temiz bir alana taşınmasına yardımcı olunur.

Temizlik hizmetleri arasında en çok tercih edilen inşaat temizlikleri için kullanılan özel malzemeler sayesinde meskeninizde inşaat atığı kalmadan rahatça yaşamanın konforunu tadacaksınız. Firmamız toplu konut temizliklerinde de hizmet vermektedir.

İnşaat Sonrası Temizlik Neyi Kapsıyor?

  • İnşaat sonrası cam temizliği
  • İnşaat sonrası mermer zemin temizliği
  • İnşaat sonrası genel temizlik
  • İnşaat sonrası zemin temizliği ve benzeri tüm inşaat temizlik ihtiyaçlarınız

0

Müşteri Memnuniyeti

0

Aktif Müşteri

0

Temizlik Hizmeti

0

Yıllık Tecrübe