Mermer Cilalama

Mermer Cilalama

Zaman içerisinde dış etkenlerden ve kullanımından dolayı çizilen,rengi solan,cilası bozulan ve deforme olan mermerlerin(doğal taşların) italyadan özel olarak getirilen silim makinelerimizle silinerek fabrikasyon cila kalitesine getirilir.

Bu uygulamamızda müşterilerimizin en hassas oduğu nokta işyerlerinin ve evlerinin kirlenip zarar görmemesi, bu aşamada gerekli tüm noktalar koruma altına alınıp uygulama yapılacak olan alanda en ufak bir zarar ve kirlenmenin önüne geçilerek Mermer Cilalama ve Granit Temizliği yapılmaktadır.

Mutfakta en çok kirlenen alanlardan biri tezgahlardır. İster mermer ister granit olsun çok çabuk kirlenen tezgahların kendilerine göre bir temizleme yöntemleri var. Temizlik Aqua mermer temizlik hizmetleri ile alacağınız bu hizmet sayesinde zeminlerinizin ömrünü uzattığınız gibi daha temiz bir görünümün oluşmasını da sağlamaktasınız. Doğru bir koruma ve cila işleminin gerçekleşmesi için temizlik aqua şirketi ile irtibata geçerek profesyonel hizmet almanız en doğru karar olacaktır.

0

Müşteri Memnuniyeti

0

Aktif Müşteri

0

Temizlik Hizmeti

0

Yıllık Tecrübe