Ofis Temizliği

Ofis Temizliği

Ofis temizliğinin ne kadar sıklıkta yapılacağı, ofiste çalışan personel sayısına ve insan yoğunluğuna göre belirlenir. Ofis, çabuk kirlenen bir bölgede bulunuyor ve çalışan personel sayısı fazla ise, bu temizlik işlemi daha sık yapılmalıdır. Ofis temizliği yapılırken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır.

En önemli nokta, her alan için farklı temizlik ürünlerinin kullanılmasının gerekliliğidir. Özellikle banyo, tuvalet gibi yerlerin temizliğinde kullanılacak olan temizlik ürünlerinin başka hiçbir yerde kullanılmaması gerekir. Bu alanlar temizlenirken enfeksiyon riski alanlar olduğu düşünülerek dezenfektan özellikli malzemeler kullanılmalıdır. Yapılacak olan her temizlikte yeni bez, paspas gibi ürünler kullanılmalıdır.

Osteki çalışanların işine olan hakimiyeti ya da başka sebepler müşteriyi bu duygulara sevk edebilir. Ancak gelen müşteri için bir ofise adımını atar atmaz, o ofise olan güvenini daha ilk baştan artıran en önemli sebep; ofisin temizliği, tertip ve düzenidir. Ofisinize gelen müşterinin ilk intibasının olumlu olması ofisinizin temizliğine bağlıdır. Temiz, düzenli bir ofis, gelen müşterinin sizin hakkınızda olumlu duygular içinde olmasının ilk koşuludur.

Temizlik Aqua Ofis temizliğinde siz ve çalışanlarınıza üstün verimlilik sağlar. Bunların yanı sıra görselliğini olduğundan daha güzel hale getirerek estetik kazandıracak ve misafirlerinize karşı hoş bir görünüm oluşturmanızı sağlayacağız. Sizlerin müşterileriniz karşısında hem ofisinizin hem de markanızın prestijini artırması için Temizlik Aqua bir telefon kadar yakın.

0

Müşteri Memnuniyeti

0

Aktif Müşteri

0

Temizlik Hizmeti

0

Yıllık Tecrübe