Okul Temizliği

Okul Temizliği

Okul çocuklarımızın eğitim almaları için gönderdiğiniz eğitim yuvalarıdır, buraların temiz ve hijyenik olması da kesinlikle şarttır. Çocukların kalabalık bir şekilde bir arada olmaları nedeniyle bu mekanlar her türlü mikrobun bulunabileceği ortamlardır. Onun için gerekli özen gösterilmezse sağlıkları tehlikeye girecektir. Bunun için de okul temizliği dikkatle yapılması gerekmektedir. Okul temizliği bir ekip işidir ve tek başına bir görevlinin bütün okulda istenen hijyeni ve temizliği tek başına sağlaması mümkün olmayacaktır. Bu nedenle de okul temizliği yapan şirketleri seçerken özen gösterilmelidir

Okul temizliği sağlığı direkt ilgilendirdiği için üzerinde önemle durulmalı ve mutlaka denetlenmelidir. Birçok öğrenci, öğretmen ve velinin kullandığı okullar çapraz bulaşma için son derece müsait ortamlar haline gelmektedir. Buna bir de okullarda yapılan diğer sınavları da eklediğimizde ne kadar yoğun olarak kullanılan ortamlar olduğu daha iyi anlaşılır.

Bu kadar yoğun kullanımı olan okulların temizliğinin de buna uygun olarak yapılması şarttır. Okul temizliği yapılırken şunlara dikkat edilmelidir.

Öncelikle temizliği yapacak personellerin temizlik işinin önemini bilmesi ve temizlik hijyen eğitimi almış olmaları gerekir. İkinci olarak temizlikte kullanılan malzemelerin profesyonel olması, temizlik kimyasallarının kaliteli olması ve son olarak ta standartlarının uygulanmasından sorumlu denetim mekanizmasının olması da diğer önemli hususlardır.

İşinde uzman ve son derece disiplinli bir çalışma sağlayan kadromuz ile eğitim kurumlarıtemizliğini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bireylerde ve toplumlarda sağlığın korunması ve sürdürülmesi adına gerekli bilgi ve uygulamaların toplanması gerekir. Bilhassa ufak yaştaki çocukların toplu bir şekilde yaşamak zorunda kaldığı okul gibi alanlarda okul temizliği hizmeti almak gerekir.

0

Müşteri Memnuniyeti

0

Aktif Müşteri

0

Temizlik Hizmeti

0

Yıllık Tecrübe