Su Baskını Temizliği

Su Baskını Temizliği

Su baskını bazen doğal afetler, bazen de evdeki tesisat sisteminden meydana gelen ve hiç de istenmeyen durumlardan biridir. Çoğu zaman sadece mal kaybına neden olmakla birlikte bazen de can kaybına neden olmaktadır. Öncelikle kimsenin başına böyle bir durumun gelmemesini temenni ederiz. Ancak başınıza geldi ve bu sebeple buradaysanız çok geçmiş olsun. Dileriz hasarınız çok büyük değil ve bir şekilde telafi edilebilecek durumdadır. Böyle zamanlarda; su baskını sonrası temizlik şirketi ihtiyacınız için, Temizlik Aqua temizlik şirketi olarak her zaman yanınızdayız.

Temizlik Aqua İstanbul genelinde tüm ilçelere hizmet veriyor, su baskını temizliği sonrası gerekli ise meskenin dezenfektesi ve tadilatı, onarımı, boya badanası dahil olmak üzere tüm işlemleri üstleniyoruz.

Su basması hasarları evinizde ya da iş yerinizde, her zaman derhal ele alınmalıdır. Sorun halledilmediğinde, zararlı toksinlerin ve bakterinin oluşmasına sebep olmasının yanı sıra, mülkiyette ciddi hasara neden olabilir.

Meskenin sigortası mevcut ise tarafımızdan talep edeceğiniz fatura tüm sigorta şirketlerinde geçerli olup, maddi zararınızın karşılanması mümkündür.

 

İstanbul'da su ve sel baskını sonrası temizlikleri için bize ulaşmanız yeterlidir.

    Su hasarının onarımı ve su tahliye hizmetleri
    Kanalizasyon baskını zararlarının iyileştirilmesi (dezenfektesyon)
    Sel, su taşkını temizleme ve onarım hizmetleri
    Konut ve işyeri gibi tüm meskenler için mülkiyete özel hizmetler

Temizlik Aqua sel, su baskını ve kanalizasyon baskını gibi konularda bir telefon kadar yakınınızdadır.

0

Müşteri Memnuniyeti

0

Aktif Müşteri

0

Temizlik Hizmeti

0

Yıllık Tecrübe