Yangın Sonrası Temizlik

Yangın Sonrası Temizlik

Yangın sonrası kirlilik tüm yüzeye yayıldığı için temizlemesi oldukça zahmetli ve teferruatlıdır. Temizlik Aqua, yangın sonrası temizleme ile sizleri tüm bu zahmetlerden kurtarmaktadır.

Bu sayede yangın sonrası temizlik ile istediğiniz gibi bir sonucu kolayca alabilirsiniz. Yangının bıraktığı izlerin tek tek silinmesi ve alanda bulunan eşyaların ayıklanması konusunda profesyonel yardım almak isteyenler temizlik aqua firması ile bunu kolayca yapabilirler.

Yangın sonrası temizlik işleri konusunda yeterli deneyime ve bilgiye sahip olan ekibin alana giriş yapması ile başlar. Bütün eşyalar tek tek incelenerek bu şekilde kullanım için uygun olup olmadıklarına bakılır. Eşyalar ayıklandıktan sonra yangının ardından kalan is sorununun çözümü için kullanılacak olan etkili deterjan ve malzeme seçenekleri ile alanın silinmesi sağlanır.

Yangın sonrası temizlik nasıl yapılır sorusunu cevaplamadan önce acilen yapılması gereken işlemleri sıralayalım:

Yangın sonrası yapılacaklar; kaba temizlik ve ince temizlik işlemi olarak iki sınıfta ele almak gerekir. Öncelikle kaba pislik uzaklaştırıldıktan sonra boya-badana ustası, tadilat işleri yapılmalı, daha sonra yangın sonrası halı-koltuk yıkama, yatak yıkama ve genel temizlik hizmeti veren firmalar çağırılmalıdır. Profesyonel yangın sonrası temizlik şirketi olarak, bütün bu işlemleri entegre olarak sizlere sunmaktadır.

0

Müşteri Memnuniyeti

0

Aktif Müşteri

0

Temizlik Hizmeti

0

Yıllık Tecrübe